Anette Brendjord Hetland (permisjon)

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 564
Epost:
Anette.Brendjord.Hetland@mjosanker.no
Avdelning:
matfatet

Ann Kristin Håve Aasheim

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 575
Epost:
ann.kristin.haave.aasheim@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Anne Lise Grosberghaugen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 549
Epost:
anne.lise.grosberghaugen@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Elin Nordal Eriksen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 574
Epost:
elin.nordal.eriksen@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Ingvild Sæten

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 610
Epost:
ingvild.saten@mjosanker.no
Avdelning:
matfatet

Line Negård Jonsson

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 526
Epost:
line.negard.jonsson@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Rune Veslum

Tittel:
Sjefskokk
Telefon:
415 35 585
Epost:
rune.veslum@mjosanker.no
Avdelning:
matfatet

Svein Petter Wesenlund

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 546
Epost:
svein.wesenlund@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Ada Magnor Skoglund

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 588
Epost:
ada.magnor.skoglund@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Anders Høines Edvardsen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 591
Epost:
anders.hoeines.edvardsen@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Anette Nergaard

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 589
Epost:
anette.nergaard@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Ann-Kristin Manstad Hammer

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 534
Epost:
ann-kristin.manstad@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Elisabeth Tyseng

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 538
Epost:
elisabeth.tyseng@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Lene Nylund

Tittel:
Områdeleder Østerdalen
Telefon:
415 35 581
Epost:
lene.nylund@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Lene Kristin Jordet

Tittel:
Områdeleder Valdres
Telefon:
415 35 569
Epost:
lene.kristin.jordet@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Anna Aimé Nyman

Tittel:
Områdeleder Gjøvik Hadeland
Telefon:
415 35 582
Epost:
anna.aime.nyman@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Edvard Evang Østbye

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 543
Epost:
edvard.evang.oestbye@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Hans-Marius Strømsjordet Klevmoen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 520
Epost:
hans-marius.stroemsjordet.klevmoen@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Inger Lise Schjerven

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 587
Epost:
inger.lise.schjerven@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Iselin Fadum

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 576
Epost:
iselin.fadum@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Kari Kubberud

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 531
Epost:
kari.kubberud@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Tonje Hoel Scheide

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 586
Epost:
tonje.hoel.scheide@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Torunn Lysgård

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 570
Epost:
torunn.lysgaard@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Amund Arnesen

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 612
Epost:
amund.arnesen@mjosanker.no
Avdelning:
montasjen

Anita Kjeverud

Tittel:
Praksisveileder
Telefon:
415 35 578
Epost:
anita.kjeverud@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Anita Strømsrud Olsen

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 611
Epost:
anita.stromsrud.olsen@mjosanker.no
Avdelning:
solvang

Ann Kristin Bessesen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 545
Epost:
ann.kristin.bessesen@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Anne Kathrine Dølgaard

Tittel:
Fagkonsulent
Telefon:
415 35 547
Epost:
anne.kathrine.dolgaard@mjosanker.no
Avdelning:
kurs

Anne Torill Østbye

Tittel:
Økonomirådgiver
Telefon:
995 35 501
Epost:
anne.torill.ostbye@mjosanker.no
Avdelning:
administrasjon

Anne Winther Tollnes

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 565
Epost:
anne.winther.tollnes@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Audun Magnus Jensen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 553
Epost:
audun.magnus.jensen@mjosanker.no
Avdelning:
kurs

Bente Enberget Struperud

Tittel:
Medarbeider
Telefon:
415 35 540
Epost:
bente.e.struperud@mjosanker.no
Avdelning:
kringla

Bjørn Øynes

Tittel:
Praksisveileder
Telefon:
415 35 556
Epost:
bjorn.oynes@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Carolin Mayer-Lassen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 529
Epost:
carolin.mayer-lassen@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Eirik Strype

Tittel:
Arbeidsleder, grafisk designer
Telefon:
415 35 522
Epost:
eirik.strype@mjosanker.no
Avdelning:
ekko_digitaltrykkeri

Elin Torp

Tittel:
Driftsleder fagopplæring VTA
Telefon:
415 35 561
Epost:
elin.torp@mjosanker.no
Avdelning:
solvang

Erik Skramstad Uthus

Tittel:
Adm.direktør
Telefon:
977 47 500
Epost:
erik.skramstad.uthus@mjosanker.no
Avdelning:
administrasjon

Geir Habberstad

Tittel:
Jobbkonsulent / Næringslivskontakt
Telefon:
415 35 544
Epost:
geir.habberstad@mjosanker.no
Avdelning:
naering

Gunhild Lunde

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 612
Epost:
gunhild.lunde@mjosanker.no
Avdelning:
montasjen

Hanne Lagmandsveen Sæthre

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 566
Epost:
hanne.lagmandsveen.sathre@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Hege Knatterud Nordtorp

Tittel:
Driftsleder
Telefon:
415 35 610
Epost:
hege.knatterud.nordtorp@mjosanker.no
Avdelning:
matfatet

Heidi Lien

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 551
Epost:
heidi.lien@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Ine Tøndevold

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 612
Epost:
ine.tondevold@mjosanker.no
Avdelning:
montasjen

Inge Faleide

Tittel:
Driftsleder
Telefon:
415 35 524
Epost:
inge.faleide@mjosanker.no
Avdelning:
montasjen

Inger Lise Ravna

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 540
Epost:
inger.lise.ravna@mjosanker.no
Avdelning:
kringla

Ingrid Brenden

Tittel:
Personalrådgiver
Telefon:
415 35 518
Epost:
ingrid.brenden@mjosanker.no
Avdelning:
administrasjon

Ingrid Svenkerud

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 567
Epost:
ingrid.svenkerud@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Ingunn Nygård

Tittel:
Tiltaksleder VTA
Telefon:
993 49 932
Epost:
ingunn.nygard@mjosanker.no
Avdelning:
vta

Ingunn Olsen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 583
Epost:
ingunn.olsen@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Jannicke Bekkevold

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 568
Epost:
jannicke.bekkevold@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Kari Høistad

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 523
Epost:
kari.hoistad@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Kjell Morten Bøe

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 540
Epost:
kjell.morten.boe@mjosanker.no
Avdelning:
kringla

Knut Kristiansen

Tittel:
Sjåfør
Telefon:
415 35 563
Epost:
knut.kristiansen@mjosanker.no
Avdelning:
kringla

Knut Magne Jensen

Tittel:
Administrasjonsleder
Telefon:
918 05 780
Epost:
knut.magne.jensen@mjosanker.no
Avdelning:
administrasjon

Kristin Bogen

Tittel:
Rådgiver
Telefon:
913 18 494
Epost:
kristin.bogen@mjosanker.no
Avdelning:
administrasjon

Linda Katrin Blystad

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 554
Epost:
linda.katrin.blystad@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Line Trettengen

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 612
Epost:
line.trettengen@mjosanker.no
Avdelning:
montasjen

Lise Gleditsch

Tittel:
Veileder
Telefon:
415 35 533
Epost:
lise.gleditsch@mjosanker.no
Avdelning:
kurs

Maj Sandum Thrane

Tittel:
Tiltaksleder AFT
Telefon:
909 58 358
Epost:
maj.sandum.thrane@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Mari Opedal

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 559
Epost:
mari.opedal@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Marit Bekkevold

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 535
Epost:
marit.bekkevold@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Markus Løvsletten Opheim

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 548
Epost:
markus.lovsletten.opheim@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Marte Guldbrandsen

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 572
Epost:
marte.guldbrandsen@mjosanker.no
Avdelning:
ekko_digitaltrykkeri

May Britt Spangen

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 540
Epost:
may.britt.spangen@mjosanker.no
Avdelning:
kringla

May-Britt Moen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 552
Epost:
may-britt.moen@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Merete Baraa

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 527
Epost:
merete.baraa@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Mette-Mari Johansen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 573
Epost:
mette.mari.johansen@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Michael Schlømer

Tittel:
Praksisveileder
Telefon:
415 35 579
Epost:
michael.schlomer@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Mona Finborud

Tittel:
Tiltaksleder Avklaring
Telefon:
951 66 749
Epost:
mona.finborud@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Mona Store-Re

Tittel:
Medarbeider
Telefon:
415 35 540
Epost:
mona.stor-re@mjosanker.no
Avdelning:
kringla

Ola Källgren Rønningsbakken

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 560
Epost:
ola.ronningsbakken@mjosanker.no
Avdelning:
trevaren

Ola Tronsrud

Tittel:
Driftsleder
Telefon:
415 35 560
Epost:
ola.tronsrud@mjosanker.no
Avdelning:
trevaren

Øystein Melby

Tittel:
Driftsansvarlig
Telefon:
901 18 958
Epost:
oystein.melby@mjosanker.no
Avdelning:
ekko_digitaltrykkeri

Pål Coon Andersen

Tittel:
IKT-rådgiver
Telefon:
416 08 414
Epost:
pal.coon.andersen@mjosanker.no
Avdelning:
administrasjon

Per Edgar Johansen

Tittel:
Næringslivskontakt
Telefon:
415 35 539
Epost:
per.edgar.johansen@mjosanker.no
Avdelning:
naering

Per Mørstad

Tittel:
Attføringsleder
Telefon:
913 23 952
Epost:
per.morstad@mjosanker.no
Avdelning:
administrasjon

Ragnhild Karset Gjermshus

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 592
Epost:
ragnhild.karset.gjermshus@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Silje Utkilen

Tittel:
Markeds- og informasjonsleder
Telefon:
906 35 684
Epost:
silje.utkilen@mjosanker.no
Avdelning:
administrasjon

Silvi Sparr

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 542
Epost:
silvi.sparr@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Siw Flatby

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 609
Epost:
siw.flatby@mjosanker.no
Avdelning:
montasjen

Siw-Randi Junge Aarebrot

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 584
Epost:
siw-randi.junge.aarebrot@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Sølvi Simensen Røstad

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 541
Epost:
soelvi.simensen.roestad@mjosanker.no
Avdelning:
aps

Stig Ottesen

Tittel:
Driftsleder
Telefon:
415 35 562
Epost:
stig.ottesen@mjosanker.no
Avdelning:
kringla

Tom Ihler

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 590
Epost:
tom.ihler@mjosanker.no
Avdelning:
montasjen

Zing Siu Tan

Tittel:
Arbeidsleder
Telefon:
415 35 530
Epost:
zing.siu.tan@mjosanker.no
Avdelning:
kringla

Beathe Cecilie Nergaard

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 596
Epost:
beathe.cecilie.nergaard@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Britt-Maria Vestli

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 521
Epost:
britt-maria.vestli@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Hilde Hollås

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 537
Epost:
hilde.hollaas@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Jon Wilhelm Espesæter Eklund

Tittel:
Områdeleder Kongsvinger
Telefon:
415 35 557
Epost:
jon.wilhelm.espesaeter.eklund@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Migjen Kasapi

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 593
Epost:
migjen.kasapi@mjosanker.no
Avdelning:
administrasjon

Pia Mikkelsen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 536
Epost:
pia.mikkelsen@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Einar Engemoen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 532
Epost:
einar.engemoen@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Ida Cathrine Edvardsen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 350
Epost:
ida.cathrin.edvardsen@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Kai Skaugerud

Tittel:
Områdeleder Lillehammer
Telefon:
415 35 558
Epost:
kai.skaugerud@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Elise Flyen

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 590
Epost:
elise.flyen@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Herdis Røe

Tittel:
Jobbkonsulent
Telefon:
415 35 594
Epost:
herdis.roee@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring

Kari Larsson Finstad

Tittel:
Områdeleder Midt- og Nord Gudbrandsdalen
Telefon:
415 35 564
Epost:
kari.larsson.finstad@mjosanker.no
Avdelning:
avklaring